Hakkımızda

Üniversiteyi Sivas’ta okuyan erkek öğrenciler ! “ Nerede barınırım , kalacak yer bulabilir miyim ? “ sorularınız artık problem olmaktan çıktı. Çünkü Sivas’ta bir eviniz var.
ANADOLU PANSİYON ,

ERKEK ÖĞRENCİ PANSİYONU SEKTÖRÜNDE SİVAS’IN PARLAYAN YILDIZI !
BİZ KİMİZ ?
Sivas Anadolu pansiyon; çağdaş, ilkeli, demokratik yapısı , güvenilir, dürüst ve tecrübeli kadrosuyla erkek öğrencilere barınma hizmeti veren bir erkek öğrenci yurdudur.
Sivas Anadolu pansiyonun amacı yüksek standartlardaki hizmetleriyle misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve rahat ettirmektir.
Kurumsal standartları hedef alan pansiyonumuz sadece barınma anlamında değil öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek bütün hizmetleri vermeyi temel ilke olarak kabul etmekte ve hizmet standartlarını bu hedefe göre dizayn etmektedir.
Bu bağlamda her yıl öğrencilerin ihtiyaç duyacağı unsurları tekrar gözden geçiren kurumumuz, yeni ihtiyaçları da gözeterek yıllık programını hazırlamakta ve öğrencilerin sorunsuz bir yıl geçirmeleri için tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Sivas Anadolu pansiyonun önceliği gerek öğrencilerin gerekse ailelerinin aklında oluşabilecek hiçbir soru işaretine mahal bırakmamak ve herkesin rahatça yaşadığı bir aile ortamı oluşturmaktır.

İlkesel hedeflerinin yanı sıra sıcak bir aile ortamı oluşturmayı da başaran ve bununla gurur duyan Anadolu pansiyon, sizlerin katılımıyla daha büyük bir aile olmayı hedeflemektedir.

Siz de evinizdeki sıcaklığı ve rahatlığı yaşamak istiyorsanız, sizi ANADOLU ailesine bekliyoruz.
SİVAS ANADOLU ERKEK ÖĞRENCİ PANSİYONU
SİVAS’TAKİ EVİNİZ !